Kirjeldus

Näidisreisi ajakava

1. päev  Väljasõit kell 6.00 kooli juurest või mõnest muust Teile sobivast kohast. Umbes kell 12.00 – 13.00 ületame Eesti-Venemaa piiri Luhamaa – Šumilkino piiripunktis. Seejärel külastame Petseri mungakloostrit. Järgnevalt sõidame Irboska’sse, kuuleme lugusid vanast kindlusest ning matkame, kui ilm lubab, sealsamas lähedal asuvate imettegevate allikateni. Edasi sõidame Pihkvasse, tutvume Pihkva Kremli ja linnaga, majutume hotelli.

2. päev  Hommikusöök hotellis. Seejärel sõidame Puškini mägedesse (sõidu aeg umbes 1,5 – 2 tundi). Kohaliku giidi juhtimisel külastame Mihhailovskoje ja Trigorskoje mõisaid ning käime A.S. Puškini haual Svjatogorski kloostris. Sõidame tagasi Pihkvasse. Nüüd jääb pisut vaba aega linnas jalutamiseks ning soovi korral kodustele kingituste kaasaostmiseks.Edasi suundume Pihkvast piiripunkti poole. Koju jõuame hilisõhtul.

Hind

Küsi hinda oma rühmale, sest hind oleneb rühma suurusest, valitud kuupäevadest, hotellide saadavusest, valitud muuseumisdest, söökidest jne. 

Hind sisaldab

  • Bussisõit
  • Ekskursioonid kohaliku giidiga ja reisisaatja teenus
  • Pushkini mägede ekskursioon
  • Pihkva Kremli ekskursioon
  • Majutus Pihkvas hotellis***
  • Hommikusöök
  • Vene viisa ja kindlustus.
  • Õhtusöök
  • lõunasöök

Teadmiseks:

Venemaa viisat saab iga reisija taotleda ka ise

https://electronic-visa.kdmid.ru/

Elektroonilist viisat saab taotleda mitte varem kui 20 päeva enne reisi ja mitte hiljem kui 4 päeva enne reisi.

Alates 1 jaanuarist 2021 on Venemaale võimalik taotleda elektroonilist viisat. Taotlusele tuleb lisada digitaalne foto. Väga täpselt tuleb jälgida andmete õigsust. ( nime õigekiri – nii nagu on passi elektrooniliselt loetaval ribal, sünniaeg, passi kehtivusaeg jne. ) Väljastatud viisa tuleb välja printida ja reisile koos passiga kaasa võtta. Pass peab olema kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisilt saabumist. Digifoto ei tohi olla vanem kui 6 kuud. Viisa väljastatakse 60 päevaks, Venemaal saab sellega käia ühe korra ja viibida kuni 16 päeva.

Viisalõiv on alates 01.01.2021   40.-  USD  

Kui soovite, et Tiit Reisid vormistab elektroonilise viisa, siis on vaja esitada viisataotlus meie kodulehel olevalt lingilt, mille leiate reisitellimuse tegemisel. (viisatellimust saab täita ka meie büroos kohapeal) Hind 50.- € (sisaldab viisalõivu)

E-viisa taotlemiseks vajalikud dokumendid: koopia passi esilehest (foto ja andmetega leht); 1 digifoto (jpeg formaadis, suurusega 3,5 x 4,5 cm, foto ei tohi olla vanem kui 6 kuud) ja täidetud küsimustik-ankeet, mille saab Tiit-Reisidelt.

Reisil peab kaasas olema kehtiv õpilaspilet. See tuleb enamasti muuseumide piletikassas ette näidata.

  • Date Format: DD dot MM dot YYYY