Kirjeldus

Autorid – Ott Kilusk ja Toomas Uibo
Lavastaja – Kaili Viidas
Kunstnik – Iir Hermeliin
Muusikajuht – Maiken

Osades:  Toomas Uibo, Mait Malmsten, Saara Pius, Hele Kõrve, Egon Nuter, Veikko Täär, Tiina Tõnis jt.
Laval Toomas Uibo bänd, koosseisus Rain Rämmal (klahvpillid), Pent Järve (kitarrid), Hans Kurvits (löökpillid), Kaarel Liiv (bass) ja Allan Järve (flüügelhorn).

2022 a. juulis Palmse mõisa pargis esietendunud muusikaline lavastus „Minul on vari“ on nostalgiline ajarännak 80-ndate algusest kuni tänaseni. Nähtuna ühe väikese poisi silme läbi, kes loo jooksul täiskasvanud meheks sirgub. Meheks sirgumine on aga, teadagi,valus protsess täis rõõmu ja kurbust, pettumust ja andestamist.

Muusikaline lavastus „Minul on vari“ on inspireeritud omaaegsest Ugala teatri etendusest „Laulan rõõmsaks öö ja päeva“, kus isa Väino kõrval astus üles ka tema poeg Toomas Uibo, kelle ainulaadne hääl paljudele südamesse läks, kuid vahel paraku ka kadedust ja vääriti mõistmist tekitas. Toomas ongi meie loo kangelane, jutustaja ja mõtestaja.

Laulude seest ja vahelt heidab lavastus mõtliku pilgu ka tolle aja elule ning olustikule. Sovietliku ühiskonna hingetud reeglid tõid kaasa palju absurdseid ja vahest naljakaidki olukordi, kuhu meiegi loo kangelased sel rännakul satuvad.

Muusikalise lavastuse „Minul on vari“ stsenaarium on loodud lootuses liita meie praegu äärmuseni lõhestunud ühiskonda, tuletamaks inimestele meelde, et vaatamata erinevatele tõekspidamistele, on olemas miski, mis on kõigi jaoks tingimusteta armas – need on meie omad laulud ja luuletused, mis kirjeldavad meie puhtamaid lootusi, Eestimaa võrratut ilu ja armastust üksteise vastu, sest lõppkokkuvõttes oleme me kõik ilusad ja head.

Ajakava:

Kell 16:30 väljasõit Tallinnast Vene Kultuurikeskuse eest (Mere pst. 5). Sõidame Palmsesse.

Etendus algab kell 19.00 ning kestab 3 tundi ja 15 min (vaheaeg 45 min).

Pärast etendust sõidame tagasi Tallinna.

Hind:   95.- €     Välja müüdud!

Hind sisaldab:

  • bussisõitu
  • etenduse piletit heas sektoris
  • reisisaatja teenust

Pilt  Piletilevi kodulehelt.