Kirjeldus

Reisikirjeldus

Maitseelamused, mõnus meelelahutus ja õhtune simman ootavad teid taas juuni esimesel nädalavahetusel Kihnus! Kihnu omanäolised kodukohvikud pakuvad parimaid palasid ja saarele omast kirevat kultuuri. Pitsid Paistvad ja õnn on õuel. Peo lööb käima õhtune simman.  Süüa saab igalt poolt, keretäve ainult Kihnus!

Kihnu saarel puudub pangaautomaat, varuge, palun, sularaha kaasa. Kaardimakse on võimalik üksikutes kohvikutes.

Kohvikute kaardi leiad SIIT. 

Ajakava:

1. päev, 3.juuni:  kell 08:30  väljasõit Tallinnast Vene Kultuurikeskuse juurest (Mere pst. 5). Laev Munalaid-Kihnu kell 11.30Ülesõit kestab 1 tund ja 5 minutit.

Kihnu sadamasse tuleb meile vastu kastiauto, millega sõidame majutuskohta Rock City külalistemaija (umbes 1 km). Ettetellitud jalgrattad ootavad meid seal.  Saame kätte toad ja seame end sisse. Terve pärastlõuna on kohvikute külastamiseks autoga  või iseseisvalt jalgrattaga.  Kohvikud asuvad mööda saart erinevates kohtades, saar on 7 km pikk ja 3,3 km lai, seepärast on soovitatav ette tellida jalgrattad. Kohapeal ei pruugi neid enam olla. Kes rattaga ei sõida, see saab kohvikuid külastada kastiautoga, koos reisijuhiga.

Naudime erinevaid Kihnu maitseid. Menüüdest leiab igaüks omale sobiva. Pakutakse nii toekamaid praade ja suppe kui ka väiksemaid soolaseid ja magusaid ampse. Kõik just nii ainulaadne ja Kihnule omane. Nälga ei jää kalaarmastajad ega ka lihatoidulised.

Tutvu kohvikutega.

Et oleks jaksu  järgmisel hommikul ekskurseerida ja pärast seda uuesti kohvikutes maitsemeeli hellitada, tantsime õhtusel simmanil kõhud taas tühjaks.  Pidu toimub Kihnu rahvamajas ansambliga AGULIPOISID. Üles astuvad ka Pärnu Kammerkoor ja Kihnu laulunaised.

Pilet: 5€, tasumine kohapeal sularahas!

Simmanile viib meid kastiauto ja toob pidulised ka majutuskohta tagasi.

2. päev, 4.juuni:  hommikusöök. Majutuskoha juures ootavad meid kastiautod, millega läheme saare ekskursioonile. Tutvume saare eluolu ning kombestikuga, külastame muuseumit, kirikut ja majakat.  Seejärel on veel natuke vaba aega saarega tutvumiseks ja kohvikute külastamiseks iseseisvalt. Praam Kihnu-Munalaid väljub kell 19.00 Tagasi Tallinnas oleme umbes 22.00 paiku.

*Enne reisi kontrolli väljasõidu aega.

*Kastiautoga sõitmiseks on soovitatav peakate ja soojem riietus.

*MAJUTUS on 2-kohalistes kämpingumajades, wc ja pesemine eraldi majas.  Või saunamajas – 2 neljakohalist tuba, wc ja pesemisruum olemas. 

Hind:   210.- €

Hind sisaldab

  • Bussisõitu Tallinn-Munalaid-Tallinn
  • Laevapileteid Kihnu ja tagasi
  • Majutust koos hommikusöögiga
  • Kastiautoga ringsõitu-ekskursiooni saarel
  • Reisijuhi teenust
  • Sissepääsu tuletorni ja Kihnu muuseumisse
  • Jalgratta renti (või kohvikutesse sõitu kastiautoga)

Lisatasu eest: 

  • Õhtuse peo pilet – 5 Eur ( maksta kohapeal sularahas)
  • Lõunasöök teisel päeval 10 Eur

 

Reisiprogrammis võib tulla muudatusi.