REISISARI: EESTIMAA KIRIKUD JA ORELID: Pakri Saared ja Paldiski

150.00

55 laos

23. juuli 2022 

Soodushind: 150 – €

Reisisarja kirikud ja orelid reisid toimuvad läbi 2022 aasta

28-29.05 Lääne Virumaa ; 25.06 Tartu02.07 – Prangli ja Viimsi ; 21.08 Naissaare ; 10.09 Pärnumaa ; 29.10 Tallinna äärelinn ; 30.10 Tallinna Vanalinn

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Reisikirjeldus

REISISARI EESTIMAA KIRIKUD JA ORELID
2017 aastal organisti, helilooja ja muusikaprodutsendi, EMTA oreliprofessori Andres Uibo poolt alustatud reisisari “Eestimaa kirikud ja orelid” on osutunud reisihuviliste seas äärmiselt populaarseks. Kõigi nende suvede jooksul on külastatud senini 140 erinevat pühakoda. Kõikjal on meid vastu võtnud kohalik õpetaja, kellelt oleme kuulnud väga palju huvitavat kiriku ja koguduse elu kohta. Kõikjal on orelipuldi taga istunud ja iga oreli võimalusi tutvustanud Andres Uibo. Nii on reisiseltskond saanud rohkesti kultuuri – ja vaimutoitu. Päevased ühislõunad on meile pakkunud kehakinnitust ning ühtsustunnet ja kasvatanud reisiseltskonna üheks ilusaks tervikuks. Jätkame eeloleva 2022 aasta suvel kirikute- ja orelirännakuid mööda meie kaunist Eestimaad. Kutsume teid aegsasti registreeruma, sest kohtade arv bussis on teadagi piiratud! Kohtumiseni!
Tähelepanu! Iga kiriku annetuskasti jaoks võiks võtta sularahas kaasa vähemalt 1 euro

23. juuli PAKRI SAARED  ja PALDISKI

Kell o8.00 Väljasõit  Vene kultuurikeskuse juurest Tallinnas.

Sõidame Kurkse sadamasse. Laevasõidud Pakrile  kell 09.00 ja 9.30. Saarele viib meid kiirkaater, kuhu mahub korraga 11 inimest. Sõit kestab umbes 15 minutit.

Tutvume Pakri saare ja tema kirikuga. Jalutuskäik giidiga Väike-Pakril – Väike-Pakri kabel, Väikeküla sadamakoht, paemurd, tulepaak, Pliiku ots ja suurtükipatarei jäänused, Suurküla.

Piknik 

Suurkülast jalutuskäik tagasi Väikekülla ja sealt Kabeli sadamasse

Laevasõidud tagasi mandri peale.

Tagasi suurel maal, vaatame üle Paldiski ja Rannamõisa kiriku.

Hind sisaldab

  • Bussisõidu
  • Kirikute ja orelite tutvustuse
  • Laevasõidud Pakrile ja tagasi
  • Traktori kastis sõit Pakritel
  • Reisisaatjate teenuse

Moonakott võta ise kaasa. 

Lisainfo

Reisi kuupäev

23.07.2022

Go to Top