KOHVIKUTEPÄEVAD – KIHNU KERETÄÜS

155.00

46 laos

04 – 05. juuni 2022   Soodushind: 155.- €   

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Reisikirjeldus

Maitseelamused, mõnus meelelahutus ja õhtune simman ootavad teid taas juuni esimesel nädalavahetusel Kihnus! Kihnu omanäolised kodukohvikud pakuvad parimaid palasid ja saarele omast kirevat kultuuri. Pitsid Paistvad, Õnn Tuli Õuele ning Väliharf lööb peo käima õhtusel simmanil Metsamaal.  Süüa saab igalt poolt, keretäve ainult Kihnus!

Kihnu saarel puudub pangaautomaat, varuge palun kaasa sularaha. Kaardimakse on võimalik üksikutes kohvikutes.

Ajakava

1. päev  Väljasõit Tallinnast kell 8.30 Vene Kultuurikeskuse juurest. Laev Munalaid-Kihnu kell 11.30. Ülesõit kestab tund ja 5 minutit.  Kihnu jõudes jalutame sadama lähedal asuvasse Rock City külalistemaija (umbes 1 km). Saame kätte toad ja seame end sisse. Ette tellitud  jalgrattad ootavad teid samuti majutuskohas. Terve pärastlõuna on kohvikute külastamiseks iseseisvalt (jala või jalgrattaga).  Kohvikud asuvad mööda saart erinevates kohtades, saar on 7km pikk ja 3,3km lai, seepärast on soovitatav ette tellida jalgrattad. Kohapeal ei pruugi neid enam olla.

Naudime erinevaid Kihnu maitseid. Menüüdest leiab igaüks omale sobiva. Pakutakse nii toekamaid praade ja suppe kui ka väiksemaid soolaseid ja magusaid ampse. Kõik just nii ainulaadne ja Kihnule omane. Nälga ei jää kalaarmastajad ega ka lihatoidulised.

Et oleks jaksu  järgmisel hommikul ekskursseerida ja pärast seda uuesti kohvikutes maitsemeeli hellitada, tantsime õhtusel simmanil kõhud taas tühjaks. Simmanile viib meid kastiauto ja toob pidulised ka majutuskohta tagasi.

2. päev  Hommikusöök. Majutuskoha juures ootavad meid kastiautod, millega läheme saare ekskursioonile. Tutvume saare eluolu ning kombestikuga, külastame muuseumi, kirikut ja majakat.  Peale seda on veel natuke vaba aega saarega tutvumiseks ja kohvikute külastamiseks iseseisvalt. Praam Kihnu-Munalaid kell 16.15. Tagasi Tallinnas oleme umbes 19.00

Hind:   170.- €

Hind sisaldab

  • Bussisõit Tallinn-Munalaid-Tallinn
  • Laevapiletid Kihnu ja tagasi
  • Majutust koos hommikusöögiga
  • Kastiautoga ringsõit saarel
  • Reisisaatja teenus
  • Sissepääsu tuletorni ja Kihnu muuseumisse

Lisatasu eest

  • Jalgrattarent ettetellimisel 18.- EUR ööpäev

 

Reisiprogrammis võib tulla muudatusi.

Lisainfo

Reisi kuupäev

04 – 05 juuni 2022

Go to Top