Pariis

Reisi aeg

(Ettetellimisel)

Ajakava

1. päev

Väljasõit kell 7.00 Teile sobivast kohast. Sõidame läbi Eesti, Läti ja Leedu. Õhtul ületame Leedu - Poola piiri, ööbima sõidame Poola pealinna Varssavisse.

2. päev

Jätkame sõitu läbi Poola. Õhtuks jõuame Prahasse. Majutus Prahas.

3. päev

Sõit läbi Saksamaa Prantsusmaale, õhtuks jõuame Pariisi. Majutume hotelli kolmeks järgnevaks ööks.

4. päev

Pariis. Kell 9.00 üldlinnaekskursioon bussiga, mille käigus tutvume põgusalt Pariisi peamiste vaatamisväärsustega. Õhtupoolikul jalutuskäik Montmartre´ile, mis on Pariisi kõrgeim punkt. Külastame Sacre-Coeur´i kirikut, mille eest avaneb kaunis vaade linnale; Place du Terte´t, kus praegugi töötavad kunstnikud; vaatame Dalida ja Le Passe-Muraille monumenti jpm.

5. päev

Kell 9.00 Väljasõit Versailles´sse. Päeva teises pooles võimalus külastada muuseume (valikuliselt): Orsay muuseum (1848-1914 aastate kunst), Moodsa Kunsti Rahvusmuuseum Pompidou keskuses (20 sajandi kunst alates 1905 a), Picasso muuseum, Rodini muuseum (18 sajandi aadlipalee ja aed, Auguste Rodini ja Camille Claudeli tööd), Sainte Chapelle (Püha Kabel) - Pariisi gootika pärl 13 sajandist säilinud vitraažidega, vahakujude muuseum, sõjaväemuuseum koos Invaliidide Kirikuga (Napoleoni ja teiste kuulsate väejuhtide sarkofaagid, ekspositsioonis on ka raudrüüd ja relvad läbi sajandite), Pantheon (paik, kuhu on maetud kuulsad prantsuse kirjanikud, teadlased, kunstnikud jm). Ja veel üle saja muuseumi - valik on Teie. Õhtul võimalus külastada Eiffeli torni. Kell 20.00 tunniajane laevasõit Seine´i jõel, et nautida tuledes Pariisi.

6. päev

Alustame tagasiteed kodu poole. Teel teeme peatuse Luxemburgis või Saksamaal Kölnis. Ööbime Hannoveri lähedal.

7. päev

Sõit läbi Saksamaa ja Poola. Öö juba tuttavas hotellis Varssavis.

8. päev

Sõidame, sõidame... Koju saabume hilisõhtuks.

Hind sisaldab

  • Bussisõit 8 päeva
  • Ööbimise koos hommikusöögiga (hotellides 3-4-kohalised toad)
  • Kuumad joogid bussis (kohv, tee, puljong)

Lisatasu eest

  • Tervisekindlustust
  • Tasulisi sissepääse muuseumidesse jms

Hinnad

Rühma suurus 30 40

Hind õpilase kohta

580€ 490€

Tasuta õpetajaid

2 3