Holland

Reisi aeg

(Ettetellimisel)

Ajakava

1. päev

Kell 7.00 väljasõit Tallinnast. Sõidame läbi Eesti - Läti – Leedu ja õhtul ületame Leedu – Poola piiri. Öö Varssavi lähedal.

2. päev

Teekond jätkub läbi Poola. Pärastlõunal jõuame Berliini. Põgus tutvus Berliiniga. Ööbime Berliini lähedal.

3. päev

Sõit läbi Saksamaa. Esimese peatuse Hollandis teeme Apeldoorni lähedal, kus asub kuninglik suveresidents Het Loo loss. Sõidame Amsterdami, majutume ja tutvume õhtuse linnaga.

4. päev

Amsterdami linnaekskursioon. Kuningapalee, Dam, raudteejaam, Leidseplein, Mageresild, Montelbaanstoren ja palju muud huvitavat. Muuseumid: Rijksmuseum, V. van Goghi muuseum jpm. Võimalik teha paadisõit kanalitel.

5. päev

Sõidame Haagi, kus asuvad valitsuse, parlamendi ja diplomaatilise korpuse residentsid ning Holland pähklikoores ehk minilinn Madurodam. Siin asub ka kuninglik maaligalerii Mauritshuis, kus on vaatamiseks palju kauneid töid nn. flaami koolkonna maalikunstnike esindajatelt ja ülikuulsaid maale Rubensilt, Rembrandtilt, Vermeerilt ning teistelt. Seejärel sõidame Delfti, mida tuntakse ka kui kuulsat portselanimeistrite linna. Jalutuskäik vanalinnas. Tutvume Delfti peamiste vaatamisväärsustega nagu Oostpoort, Oudekerk, Nieuwe Kerk, Prinsenhof. On võimalik jälgida, kuidas tehakse portselanimaalinguid ja neid ka kaasa osta. Õhtul alustame tagasiteed. Öö Saksamaal.

6. päev

Sõidame läbi Poola ja ööbime linnakeses Varssavi lähedal.

7. päev

Leedu-Läti-Eesti. Hilisõhtuks jõuame koju.

Hind sisaldab

  • Bussisõit
  • Ekskursioonid
  • Giid-grupijuhi teenus
  • Majutus ja hommikusöök

Lisatasu eest

  • Tervisekindlustust
  • Tasulisi sissepääse muuseumidesse
  • Lõuna- ja õhtusööke

Hinnad

Rühma suurus   20   30   40
Hind õpilasele   560 €   430 €   380 €
Tasuta õpetajad   2   2   3