Teatrireisid Vanemuise teatrisse: muusikal „Mamma Mia“

Reisi aeg

22. november 2020 Soodushind: 69.00

Reisikirjeldus

Pühapäev, 22 november

etendusele väljasõit Tallinnast, Vene kultuurikeskuse eest kell 12.30. Sõidame Tartusse. Veidi vaba aega linnas.

Etendus algab kell 16.00. Kestus koos vaheajaga 3 tundi.

Benny Anderssoni & Björn Ulvaeuse muusikal

Pulmadeks valmistuva Sophie õnne varjutab mure: tütarlaps igatseb altari ette sammudes toetuda isa kindlale käsivarrele, ent paraku pole tal aimugi, kes on ta isa ja kust teda leida! Avastanud ema päevikust kolme mehe nimed, kellega ema suhtles saatuslikul suvel 20 aastat tagasi, otsustab ta isakandidaadid salaja pulma kutsuda ning selgitada välja oma sündimise saladuse. Sophie ema Donna satub ootamatult silmitsi oma selgeks rääkimata minevikusuhetega ning üks tragikoomiline segadus järgneb teisele…

70ndate aastate Rootsi kultusbändi ABBA hittidel põhinev muusikal on 1999. aastast alates lummanud vaatajaid üle maailma. Säravast ja tempokast muusikast tulvil lavastuses kõlavad lood „Super Trouper“, “Lay All Your Love on Me”,  “Dancing Queen”, “Knowing Me, Knowing You”, “Take a Chance on Me”, “Thank You for the Music”,  “Money, Money, Money”, “The Winner Takes It All”, “Voulez-Vouz” jt.

Muusika autorid: Benny Andersson ja Björn Ulvaeus
Libreto autor: Catherine Johnson
Laulutekstide tõlge: Leelo Tungal
Proosatekstide tõlge: Anna-Magdaleena Kangro
Lavastaja: Ain Mäeots

Osades: Merle Jalakas või Ele Millistfer; Birgit Sarrap või Merili Johanson; Veikko Täär või Andres Dvinjaninov (Karlova Teater); Hannes Kaljujärv või Sepo Seeman (Endla); Andres Mähar või Tanel Jonas (Teater Ugala); Priit Strandberg või Kaarel Targo (Must Kast); Terje Pennie või Merle Palmiste (Eesti Draamateater); Anne Reemann (Tallinna Linnateater) või Kaire Vilgats jt, bänd, koor ja tantsurühm.

 Pildid Vanemuse Teatri kodulehelt.

Peale etendust asume tagasiteele, Tallinnasse saabume u 22.00.

Ajakava

Hind sisaldab

  • Bussisõidu
  • Teatrietenduse pileti
  • Reisisaatja teenuse