Narva ja etendus

Reisi aeg

19. august 2019 - 20. august 2019 (Välja müüdud) Soodushind: 165.00
20. august 2019 - 21. august 2019 (Välja müüdud) Soodushind: 165.00

Reisikirjeldus

Kahepäevane väljasõit Narva ,,Kremli ööbikute'' etendusele.

Fotod: Gabriela Liivamägi, Henry Griin, Eesi Raa Oreškin

Ajakava

1. päev

Kell 07.45 väljsõit Kärdlast Pritsumaja parklast, Praam Heltermaa - Rohuküla kell 08.30. Sõidame läbi Haapsalu ja Tallinna Narva. Peatus Haapsalu bussijaamas kell 10.00  ja Tallinnas Ülemiste Keskuse parklas kell 11.30  Kohvipeatus Viru-Nigulas.

Edasi viib teekond meid piirilinna NARVA. Majutume hotelli Inger.

Hiline lõunasöök Narvas.

Õhtul kell 19.00 on Kreenholmi manufaktuuri territooriumil Tartu Uue Teatri etendus ''Kremli ööbikud''

See lugu pole mitte ainult Joalast. See on üldistus tervest plejaadist Eesti muusikutest, omamoodi kremli ööbikutest, kes nõukoguliku meelelahutustööstuse masinavärki töös hoidsid ja kuulsust nautisid.

See on lugu kuulsusest, kurbusest ja tüdimusest.
See on lugu Jaak Joalast läbi tema karjääri sõlmpunktide, noorest bändimehest üleliidulise superstaarini ja noore eesti muusikamaastiku kujundajani.
See on lugu kuulsuse ihast ja oskusest seda kanda.
See on lugu Jaak Joalast läbi tema poolt lauldud laulude sõnade.

2. päev

Hommikusöök hotellis. Narva ekskursioon bussiga mille käigus näeme: NARVA ALEKSANDRI KIRIK Eesti luteri kirik. Ehitatud aastatel 1881-1884.Kirikuhoone kuulub Kreenholmi arhitektuurilise ansambli juurde. ROOTSI LÕVI MÄLESTUSMÄRK  tähistab Karl XII edu Narva all 1700. aastal Põhjasõja lahingus, NARVA LINNUS: Eesti võimsaim restaureeritud keskaegne kindlus oma kõrgete kaitsemüüride ja väravatornidega. Kindlus ja Narva Muuseum tutvustavad Narva ajalugu, ennesõjaaegset arhitektuuri ja linlaste elu-olu. Põhjaõu on Narva Muuseumi poolt koostatud interpretatsioon XVII sajandi varauusaegsest käsitööliste linnaosast. Külastaja satub otse ajaloo keskele.

Lõunasöök.

Tagasiteel teeme põgusa peatuse Sillamäel - linnas, kus pärast Teist maailmasõda algas linna ajaloos uus etapp. Pikka aega ei olnud Sillamäed märgitud maakaartidele, linna aadressis kasutati koodnimetust ja linna sisse sai ainult erilubade alusel. Tänapäeval on Sillamäe külalislahke, õdus ja isepärane.  Sõidame tagasi Tallinnasse-Haapsallu ja Hiiumaale.

Hind sisaldab

  • Etenduse pileti
  • Majutuse Narvas koos hommikusöögiga
  • Sissepääsu Narva linnusesse
  • Bussisõidu
  • Ekskursiooniteenuse
  • 2 lõunasööki

Lisatasu eest

  • ühekohaline tuba 25 EUR

Hinnad

Haapsalust ja Tallinnast alustajatele on reis 5 EUR võrra odavam.