Teatrireisid Endla teatrisse: tragikomöödia "Mitte praegu, kallis"

Reisi aeg

28. november 2020 Soodushind: 50.00

Reisikirjeldus

Laupäev, 28 november

etendusele väljasõit Tallinnast, Vene kultuurikeskuse eest kell 16.00. Sõidame Pärnusse. Veidi vaba aega linnas.

Etendus algab kell 19.00. Kestus koos vaheajaga 2 tundi ja 5 min.

Ontlikule kasukameistrile Arnold Crounchile meeldib, kui igapäevaelu allub rangetele reeglitele. Tüüne rutiini ähvardab aga pea peale paisata tema äripartneri Gilbert Bodley liiderlikkus. Abikaasade ja armukeste värvika seltskonna lootusetult sassis armusuhted ja arusaamatused kallihinnalise naaritsakasukaga tekitavad kaose, milles korra loomine langeb just ümbritseva maailma silmakirjalikkusest ja pahelisusest jahmunud Crounchi õlule. Tegelased poevad kasukatesse ja kappidesse ning neist uuesti välja, et mitte valel hetkel vales seltskonnas valele inimesele vahele jääda.

Lavastaja Ingomar Vihmar kirjutab: Miks me paneme end ikka ja jälle väga ebamugavatesse olukordadesse? Miks tundub põgeneda lihtsam kui kohale jääda? Miks tundub endale ja teistele valetada lihtsam kui tõtt rääkida? Miks me valime pigem meelehea kui tõe? Inimesed, kas me oleme normaalsed? Need on küsimused, mis mind huvitavad. Kavatsus on sellele näidendile läheneda nii, nagu Tšehhovi või Ibseni omadele.
PS! Mu meelest karusnahaäri sakib täiega.

Autorid: Ray Cooney  ja John Chapman
Lavastaja: Ingomar Vihmar

Osades: Märt Avandi, Kleer Maibaum, Ireen Kennik, Jaan Rekkor, Ott Raidmets, Tambet Seling, Indrek Taalmaa, Kersti Kreismann, Juta Ild, Carita Vaikjärv, Fatme Helge Leevald

Pärast etendust asume tagasiteele, Tallinnasse saabume u 22.30.

 Pildid Endla Teatri kodulehelt ( fotod Gabriela Liivamägi )

Ajakava

Hind sisaldab

  • Bussisõidu
  • Teatrietenduse pileti
  • Reisisaatja teenuse