Ungari

Reisi aeg

(Ettetellimisel)

Ajakava

1. päev

Väljasõit Teile sobivast kohast kell 7.00. Sõidame läbi Baltimaade. Õhtul ületame Leedu-Poola piiri. Ööbime Varssavi lähedal.

2. päev

Sõidame läbi Poola ja Slovakkia. Õhtuks jõuame Ungarisse, majutume hotelli.

3. päev

Hommikul värskendame end Miskolctapolca koopabasseinides ujudes. Lühike tutvus Egeri linna arhitektuuri ja ajalooliste vatamisväärtustega. Egeri kindlus. õhtul sõidame Budapesti, majutume 2 ööks.

4. päev

Hommikusöök. Budapesti Üldtutvustav linnaekskursioon bussiga: Kangelaste Väljak, Kaluribastion, Püha Istvani basiilika, sünagoog ning siis Külastame Budapesti turgu (pühapäeviti suletud), Buda kindlust, Matyase kirikut ja Gellerti mäge. Öö Budapestis. Lisatasu eest võimalik tellida õhtusöök.

5. päev

Sõidame põhja poole läbi kunstnike linna Szentendre (lühiajaline peatus linnaga tutvumiseks). See linnake on kujunenud türklaste eest põgenenud serblaste mõjul ning kõikjal on märgata pikki sajandeid valitsevaks olnud vahemere-barokk arhitektuuristiili. Linnake on tuntud ka käsitööliste linnana, siin on hea võimalus suveniire osta. Asume koduteele, sõidame läbi Poola Bialystoki ööbima.

6. päev

Sõidame läbi Leedu ja Läti. Hilisõhtuks jõuame koju.

Hind sisaldab

  • Bussisõit
  • Majutus ja hommikusöök hostelites
  • Üldekskursioonid ja grupijuhi teenused

Lisatasu eest

  • Muuseumide pileteid; muid tasulisi sissepääse
  • Lõuna- ja õhtusööke
  • Tervisekindlustust

Hinnad

Rühma suurus 30 40

Hind õpilase kohta

325€ 295€

Tasuta õpetajaid

2 3