Emajõe Suveteater, etendus "Kadri" ja ERM


Reisi aeg ja hind:

18. juuli 2020 - 19. juuli 2020
Hind: 150.00 Soodushind: 135.00


Reisikirjeldus

Emajõe Suveteater toob oma 23. hooajal lavale tõelise tuhkatriinuloo. Muusikaline suvelavastus „Kadri“ tähistab Silvia Rannamaa ajatu väärtusega, paljusid põlvkondi vaimustanud noortejutustuse esmailmumise 60. aastapäeva ja kirjaniku 101. sünniaastapäeva. Sooja huumori, erakordsete sündmuste ja tabavate karakteritega „Kadri“ etendub sel suvel Emajõe Suveteatri uues mängukohas Tartus, Staadioni tänav 48, 1878. aastal ehitatud ajaloolise hoonekompleksi pargis.


Ajakava

1. päev

Väljasõit Kärdlast pritsumaja parklast kell 07.45. Praam mandrile kell 08.30- 09.45 Peatus reisijate pealevõtmiseks Haapsalu bussijaamas kell 10.00. Peatus Tallinnas Ülemiste keskuse parklas kell 11.20. Sõidame Tartu poole, teel peatus väikeseks kehakinnituseks. Majutame hotelli Tartu

Vaba aeg kuni 18.30 väljub hotelli eest buss etenduse paika Staadioni tn hoovi.

Teismeline Kadri otsib väljapääsu alaväärsusest, kiusamisest, kehvadest oludest ning igatseb oma kaotatud vanemate armastust ja hoolitsust. „Kadri“ on lugu eneseleidmisest, muutumisest inetust pardipojast unistuste luigeks, hallist hiirekesest printsessiks.
Põlvkonnad - sõjajärgne ja stagnatsiooniaegne, võitjate ja lumehelbekeste,  X, Y ja Z - kõik nad vahetuvad, kuid noore inimese armumised ja pettumused, unistused ja püüdlused, rõõmud ja mured, võidud ning kaotused on ikka endised. „Kadri“ on kauneim näide sellest, et „naerata ometi, ja maailm naeratab sulle vastu“.

 

Soovi korral saab hotellis kasutada saunakeskust. Selleks on vajalik kaasa võtta ujumisriided ja plätud (saab ka koheapealt laenutada 3.- EUR/paar). 

 

2. päev

Hommikusöök hotellis. Külastame Eesti Rahva Muuseumi

Alustame tagasisõitu Tallinna poole, peatus Ülemiste keskuse parklas. Sõidame edasi Hiiumaa poole, läheme Rohukülast kell 19.00 praamile. 


Hind sisaldab

  • Emajõe suveteatri etenduse pilet
  • majutus kesklinna hotellis Tartu
  • sissepääs ERMi
  • reisisaatja teenus
  • bussitransport ja praamipiletid

 


Hinnad

Hind 150.- EUR, soodushind 135.- EUR