Rootsi, 5 päevane reis


Ajakava

1. päev

Koguneme Tallinna Reisisadama D-terminali ees busside parklas kell 16.45. Kes soovib, see saab oma suurema koti bussi panna. Giid-rühmasaatja jagab kõikidele pardakaardid. Kell 18.00 väljub Tallinki laev Stockholmi. Laevas ööbimiseks B-4 kajutid.

2. päev

Kell 10.00 saabumine Stockholmi. Põhjala Veneetsiaks nimetatud Stockholm asub Mälareni järve ja Läänemere vahelise väina kaldail ja saartel, mida ühendab üle 50 silla. Stockholmis on palju vaatamisväärset - linnaekskursioon bussiga ja jalgsi, jalutuskäik vanalinnas. Vaatame vahtkonnavahetust kuningalossi juures ja soovi korral külastame mõnd muuseumi. Kuninglikku Relvakambrisse ( The Royal Armory www.livrustkammaren.se ) ja Vasa Muuseumisse ( www.vasamuseet.se ) on kuni 18 a. noortele tasuta sissepääs. Vaba aeg Stockholmis ja sõit majutuskohta Norrtälje lähedal.

3. päev

Sõidame Dalarna piirkonda, teel Falunisse näeme maailma suurimat Dalahobust. Falunis vaatame ka suusahüppemäge ja käime vasekavanduses www.falugruva.se (maa all on jahe, kaasa võtta soojemad riided). Seejärel sõidame edasi Siljani järve äärde ning imetleme sealset kaunist loodust ja huviväärsusi – Vasalopeti finišipaika Moras, Rättviki silda, mida nimetatakse ka lamavaks Eiffeli torniks. Sõit majutuskohta Mora piirkonnas.

4. päev

Sõidame tagasi Stockholmi poole, teel Stockholmi peatume Rootsi vanimas linnas Sigtunas. Õhtul Kell 17.45 väljub laev Stockholmist Tallinna, laevas B-4 kajutid.

5. päev

Hommikul kell 10:00 saabume Tallinna Reisisadama D-terminali.


Hind sisaldab

  • Bussisõitu
  • Laevapiletid Tal-Sto-Tal - B-4 kajutid
  • Kaks ööbimist Rootsis (hostelites või kämpingutes) koos hommikusöögiga
  • Giid-reisisaatja teenused


Lisatasu eest

  • Tasulised sissepääsud
  • Tervise- või reisikindlustus
  • Söögid laevades
  • Lõuna- või õhtusöögid Rootsis


Hinnad

Rühma suurus 30 õpilast 40 õpilast

Hind kuni 15.06 va. R ja L väljumised ja pühad

(majutusega kämpingus või noortehotellis)

280 € 265 €

Hind kuni 15.06  va. R ja L väljumised ja pühad

(majutusega hotellis kahekohalistes tubades)

345 € 320 €
Lisatasu R ja L väljumistel, pühadel ja al. 15.06  iga päev 25 € 25 €
Tasuta õpetajaid 2 3