Teatrireisid Ugala teatrisse: krimikomöödia Mäng on alanud


Reisi aeg ja hind:

23. november 2019
Hind: 50.00


Reisikirjeldus

Laupäev, 23.11.2019

etendusele väljasõit Kärdlast  pritsumaja parklast kell 7.45 ja Haapsalu bussijaamast kell 10.00

Etendus algab kell 17.00

Etendus: Mäng on alanud.

Lavastaja: Tanel Jonas

Verine krimikomöödia

Olgem ausad – kui peaosalist etenduse ajal publiku hulgast tulistatakse, on see pehmelt öeldes ebatavaline. Veelgi ebatavalisem on, kui see näitleja arvab, et tema ongi Sherlock Holmes, ja otsustab kuriteo ise lahendada. Ta kutsub võimalikud kahtlusalused pühadeks enda maahäärberisse ning justkui tellimise peale saabub kohe ka lumetorm, mis kogu kireva seltskonna tsivilisatsioonist ära lõikab. Nagu arvata võib, pole siis esimene laipki enam kaugel.

Roger Moore, John Cleese, Vassili Livanov, Robert Downey Jr., Benedict Cumberbatch – kõik nad on kehastanud Sherlock Holmesi. Nüüd on käes Aarne Soro kord.

Ken Ludwigi verine krimikomöödia “Mäng on alanud” põhineb ameerika esinäitleja William Gillette’i kireval elukäigul. Gillette kirjutas koostöös Arthur Conan Doyle’iga näidendi “Sherlock Holmes” ning mängis selles nimiosalist rohkem kui kolmkümmend aastat, andes ühtekokku 1300 etendust.

Ken Ludwig on rahvusvaheliselt tunnustatud näitekirjanik, keda on korduvalt pärjatud Briti hinnatuima teatripreemia Laurence Olivier’ auhinnaga. Tema näidend “Mäng on alanud” võitis 2012. aastal Edgar Allan Poe nimelise parima kriminäidendi preemia.

“Mäng on alanud” on hoogne, ootamatute pöörete ja värvikate karakteritega kriminaalne komöödia. Eriti teravad elamused on garanteeritud teatrikriitikutele.

NB! Lavastuses esineb püssipauke.

Osades: Aarne Soro, Luule Komissarov, Triinu Meriste, Tanel Ingi, Martin Mill, Adeele Sepp või Marika Palm, Kata-Riina Luide või Jaana Kena ja Vilma Luik

Pärast etendust sõidame tagasi Hiiumaale. Praam kell 23.00


Hind sisaldab

  • Bussisõidu
  • Praamipiletid (algusega Hiiumaalt)
  • Teatrietenduse pileti
  • Ugala teatrimaja ekskursiooni


Lisatasu eest

Lõunasöök 8€ palume ette tellida


Hinnad

Hind:

  • Hiiumaalt 50.- €
  • Haapsalust 45.- €