Teatrireis Pärnusse: Windsori lõbusad naised ja VikingSpa (Algusega Hiiumaalt, liituda saab ka Haapsalust ja Tallinnast)


Reisi aeg ja hind:

31. oktoober 2020 - 01. november 2020 (Välja müüdud)
Hind: 135.00 Soodushind: 125.00


Reisikirjeldus

Komöödia: Windsori Lõbusad naised

Maailmakuulus komöödia viib publiku väiksesse Windsori linnakesse ning räägib loo abielust, rikkusest, armukadedusest ja valedest.
Väikelinnas peatuv härra John Falstaff otsustab oma kahaneva pangaarve täitmiseks võrdselt võrgutada kaks linnakese jõukaimat naist. Millega veetlevalt vananev alkohoolik aga arvestada ei oska, on naiste abikaasade armukadedus ning prouade endi ettevõtlikkus. Nutikate naiste osavate niiditõmmetega kaasneb paras ports jama Falstaffile ning rohkelt naeru nii naistele endile kui publikulegi.

Lavastaja: Ingomar Vihmar.

Osades: Peeter Tammearu, Carita Vaikjärv, Kleer Maibaum, Märt Avandi, Gert Raudsep, Tambet Seling, Lauri Kink, Nils Mattias Steinberg, Karl- Andreas Kalmet, Sander Rebane, Fatme Helge Leevald, Carmen Mikiver, Jaan Rekkor, Ago Anderson, Meelis Rämmeld, Ingomar Vihmar

Pildid Endla teatri kodulehelt (fotod Gabriela Liivamägi).


Ajakava

1. päev

Väljasõit Kärdlast pritsumaja parklast kell 07.45. Praamisõit mandrile kell 08.30-09.45 Peatus reisijate pealevõtmiseks Haapsalu bussijaamas kell 10.00.  Teine osa rühmast alustab Tallinnas kell 10.00 Vene kultuurikeskuse juures (Mere pst. 5). Sõidame Pärnusse. Majutume Viiking Spa hotelli. Kell 17.00 on võimalik tellida õhtusöök hotelli restoranis. Seejärel läheme kell 19.00 algavale teatrietendusele Endla teatrisse.

2. päev

Hommikusöök hotellis. Võimalik veel nautida spa teenuseid. Kell 12.00 lahkume hotellist.

Teeme peatuse kaubanduskeskuses.

Sõidame läbi Tallinna ja Haapsalu Rohukülla praamile ja sealt edasi Kärdlasse.

 


Hind sisaldab

  • Bussisõidu
  • Teatripileti
  • Majutuse Viiking Spa hotellis koos hommikusöögi ja veekeskuse kasutamisega
  • Reisisaatja


Lisatasu eest

  • Õhtusöök enne teatrit: 10.- €
  • Ühekohalise toa lisatasu 30.- €