Kuressaare toidufestival ja Saaremaa ringreis


Reisi aeg ja hind:

05. september 2020 - 06. september 2020
Hind: 150.00 Soodushind: 135.00


Reisikirjeldus

Ringreis kaunil Saaremaal.

Eesti suurimat saart, Saaremaad teatakse rahuliku puhkekohana, kus on omapärane loodus, palju vaatamisväärsusi ning lahe saare huumor. Ainulaadsuse on Saaremaa säilitanud paljuski just oma asukoha ja eraldatuse tõttu. Põlistes külades leidub veel rookatusega hooneid ja kiviaedu, säilinud on kaunid rahvariided ning omapärane keelepruuk. Saaremaal on mönus ja põnev meretagune paik!


Ajakava

1. päev

Väljasõit Tallinnast kell 07.30. Sõidame Virtsu. Kell 10.15 väljub praam Virtsust Kuivastusse. Kohtumine kohaliku giidiga ja algab ekskursioon.

Külastatavad huviväärsused: igapäevast elu elav ja samal ajal muuseumina toimiv Koguva küla (Juhan Smuuli sünnitalu Tooma, vana külakool ja Muhu naiste käsitöö). Töötav tuuleveski – Eemu tuulik (vaatame väljast).

Kell 12.30 lõunasöögi võimalus Orissaares (palume ette tellida).

Järgnevad huviväärsused: Maasilinna varemed - väljakaevamise ja osalise taastamise järgus olev keskaegne ordulinnus, Angla Tuulikumägi - 5 tuuleveskist koosnev tuulikugrupp.

Umbes kell 16.00 jõuame hotelli. Registreerimine tubadesse, vaba aeg värskenduseks.

Kuressaare toidufestival.

.

 

2. päev

Hommikusöök hotellis, väljaregistreerimine. Kell 10.00 ekskursioon jätkub.

Külastatavad huviväärsused: Sõrve sääre tipp – kaugele Liivi lahte ulatuv kitsas poolsaar, Sõrve tuletorn ja külastuskeskus; Stebeli rannakaitsepatarei - II maailmasõja aegne militaarobjekt; Tehumardi lahinguväli – II maailmasõja ohvriterohke öölahingu toimumispaik.

Lõunasöögivõimalus (palume ette tellida) ja vaba aeg Kuressaares.

Asume koduteele.Teeme peatuse Eesti tuntuima loodusharulduse – Kaali meteoriidikraatri juures.

Kell 18.10 praam Kuivastust Virtsu. Tallinnasse jõuame u. 21.00.

 

Majutuskohaks on Spaa Hotell Meri, mis asub kaunil mereäärsel promenaadil, jahisadama ja Kuressaare lossipargi vahetus läheduses. Hotell on oma teenuste mitmekesisuse ja rahuliku õhkkonna tõttu sobilik puhkuseks ja spaahoolduste nautimiseks nii pere kui sõpradega. Kõikides numbritubades on tualettruum, duširuum ja/või vann, televiisor, telefon ja Wi-Fi. Kõikidel tubadel on rõdu või prantsuse rõdu, kust avaneb vaade piiskopilinnusele ja linnapargile või aedlinnale. Buffee õhtusööki serveeritakse hotelli restoranis iga päev 17.00-20.00 (lisatasu eest)


Hind sisaldab

  • bussisõidu Tallinn-Saaremaa-Tallinn
  • praamipiletid Virtsu - Kuivastu - Virtsu
  • Koguva küla, Angla tuulikuteala, Laasu talu ja Kuressaare lossi piletid
  • 1 öö majutust SPA Hotellis Meri kahekohalistes tubades koos hommikusöögiga
  • giiditeenust.


Lisatasu eest

  • lõunasöök esimesel ja teisel päeval. Hind 10 € söögikord (palume ette tellida)
  • ühekohalise toa lisatasu 25 €