Hiiumaa + Kärdla kohvikute päev

Hind alates

145.00 €


Reisi aeg

03. august 2019 - 04. august 2019


Ajakava

1. päev

Kell 08.00 väljasõit Tallinnast Mere puiesteelt Vene Kultuurikeskuse eest. Teekond Rohuküla sadamasse, kust kell 10.00 väljub praam Heltermaale. Praamisõit kestab orienteeruvalt 1,5 tundi. Heltermaa sadamas ootab kohalik giid.

Alustame ekskursiooni Põhja- ja Lääne-Hiiumaale. Võtame suuna põhja poole Kõpu poolsaarele. Lõuna Lauka kooli sööklas.

Kõpu Tuletorni külastus. Peale Kõput sõidame Ristna otsa. Soovi korral on võimalus külastada Ristna looduskeskust ja "merekaubamaja". Tagasi Kärdla poole sõidame läbi Kõrgesaare ja Viskoosa, külastame Reigi kirikut ja põikame sisse Tahkuna poolsaarele. Seal külastame Mihkli talumuuseumi, Tahkuna tuletorni (soovijatele pääs tuletorni 2 EUR täisk., 1 EUR õpilane, üliõpilane, pensionär) ja „Estonia“ laste mälestusmärki. Veel enne Kärdlasse jõudmist teeme peatuse Ristimäel.

Sõidame ööbimiskohta Kärdlasse. Majutus hotellis Sõnajala. Peale väikest pausi ja registreerimist hotelli sõidutab buss kõiki Kärdla Kohvikutepäevale! Tagasitulek igaühel endal.

2. päev

Hommikusöök hotellis. Peale hommikusööki Kärdla linnaekskursioon. Edasi jätkub reis läbi Käina ja Orjaku sadama Kassari saarele. Lõunapaus Orjaku sadama pubis.

Ilusa ilma korral matkame Sääretirbil. Peale seda külastame Vaemla villavabrikut, kus saab tutvuda ja osta Hiiu Villa  toodangut. Viimaseks peatuskohaks on Suuremõisa loss ja park (pääs lossi 2 EUR). Sadamas külastame Hiiumaa suurimat käsitöö müügikohta.

Kell 17.30 väljub praam mandrile. Tallinnasse jõutakse orienteeruvalt 21.00


Hind sisaldab

  • Bussisõit 2 päeva
  • Laevapiletid Hiiumaale ja tagasi
  • Majutust koos hommikusöögiga
  • Mihkli talumuuseumi ja Kõpu tuletorni külastust
  • Giiditeenust

Hotell Sõnajala asub Kärdlas, Hiiumaal mõne kilomeetri kaugusel mererannast vaikses kohas keset linnulaulu, rahu ja rohelust. Hotellis on kahe- ja kolmekohalised mugavustega toad  (WC, TV). Hotelli vastuvõtus saab nautida karastusjooke ja hommikusöök on hinna sees, mida serveeritakse eraldi söögisaalis.


Lisatasu eest

  • Lõunasöök 1.päeval: 10 EUR (palume ette tellida), lapsele kuni 12a 8 EUR
  • Lõunasöök 2. päeval: 10 EUR (palume ette tellida), lapsele kuni 12a 8 EUR
  • Ühekohalise toa lisatasu 20 EUR