Etendus Vana Klaver Kalmer Tennosaarest ja Põlvamaa


Reisi aeg ja hind:

02. august 2020 - 03. august 2020
Hind: 195.00 Soodushind: 180.00

09. august 2020 - 10. august 2020
Hind: 195.00 Soodushind: 180.00


Reisikirjeldus

"VANA KLAVER ehk suusabaasis on tantsupidu“

Muusikal armastatud lauljast Kalmer Tennosaarest

Kalmer Tennosaar oli üks Eesti esimesi poptähti, kelle sametine hääl viis une tuhandetelt naistelt. Pärast seda, kui Kalmerist sai Eesti Televisiooni esimene meesdiktor, vallutas ta peagi kõik suuremad estraadilavad nii siin- kui sealpool Nõukogude Liidu riigipiiri. Tema välimus püüdis pilku: Elvise maneeridega, naeratav härrasmees, kena ja alati hästi riides.

Eriti kuulsaks sai ta bel canto stiilis itaalia lauludega: Cuccucia, Solenzara, Volare jpt. Tuntust lisasid ka Karulaane jenka, Ristikhein, Postipoiss, Just nii, kui enne, Jamaika hällilaul, Vana klaver ja palju teisi laule. Enneolematult suur populaarsus saabus aga laste laulukonkursiga „Entel-tentel“, mis oli üks paljudest muusikasaadetest, mida "onu Kalmer " tollases noorukeses ETV-s toimetas ja juhtis.

Muusikal „Vana klaver“ on ühe legendi teekond läbi 60ndate aastate kuni tänapäevani välja. Kalmer Tennosaare kõrval näeme Eesti muusika märgilisi tegelasi nagu Georg Ots, Heli Lääts, Onu Bella, Jaak Joala jt. Tema parimate sõprade hulka kuulusid tollased telelegendid Valdo Pant, Hardi Tiidus ja õepoeg Mati Talvik ning Nõukogude Liidu kangelane, kosmonaut German Titov.

See on lugu lihtsast ja südamlikust maapoisist, kellest saab saatuse tahtel lavatäht ja tuhandete lemmik.

See on lugu vastamata armastuse elukestvast valust ja romantilistest unistustest, liivajooksnud suhetest, suurest ja väikesest õnnest.

PEAOSADES: Sepo Seeman, Kalle Sepp

OSADES: Peeter Oja, Inga Lunge, Liina Tennosaar jt.

AUTOR: Ott Kilusk

LAVASTAJA: Ain Mäeots

MUUSIKAJUHT: Siim Aimla

KUNSTNIK: Karmo Mende

Koreograaf: Britt Kõrsmaa


Ajakava

1. päev

Väljasõit Kärdlast pritsumaja parklast kell 07.45. Praam mandrile kell 08.30- 09.45 Peatus reisijate pealevõtmiseks Haapsalu bussijaamas kell 10.00 ja Tallinnas Ülemiste keskuse parklas kell 11.30.  Sõidame  Põlvamaale. Teel teeme ka väikese kohvi ja jalasirutuse peatuse. Majutume Pesa hotelli. Puhkame veidi ja seame end valmis teatrielamuseks.

Sõit etenduse paika, mis toimib  Kiidjärve pargis Põlvamaal (Taevaskoja lähedal).  Algus kell 16.00. Etendus kestab 2t 45min, etendusel on üks vaheaeg 45 min. NB! Üritus toimub vabas õhus - kaasa iga ilma riided!

Peale etendust viib buss meid tagasi hotelli.

2. päev

Hommikusöök hotellis. Põgus tutvus Põlvamaaga. Külastame Eesti ühte põnevamat eraalgatusel loodud Lennundusmuuseumi. Eesti Lennundusmuuseum on üle-eestilise tähenduse ja kaaluga lennunduse ja raketinduse ajalugu tutvustav kaaseagne huvikeskus, mis propageerib lennundust ja lennunduskultuuri. Eesti Lennundusmuuseumi mitmekesine ekspositsioon on oluline elamuslik vaatamisväärsus terves Läänemere regioonis.

Peale seda sõidame Tartusse, teeme ostlemise ja söögipeatuse Lõunakeskuses. Siis võtame suuna Tallinna poole, peatus Ülemiste keskuse parklas. Jätkame teekonda Hiiumaa poole.

Praam Hiiumaale kell 17.15.


Hind sisaldab

  • bussisõidu
  • praamipiletid
  • etenduse  pileti
  • majutuse Pesa hotellis koos hommikusöögiga
  • reisijuhi teenuse
  • Lennundusmuuseumi külastamise
  • hilise lõunasöögi esimesel päeval


Lisatasu eest

  • Ühese toa lisatasu 25.- EUR